Oferta | PARK LINOWY - KUDOWA ZDRÓJ, STRZELNICA, ZORBING - IMPREZY INTEGRACYJNE
Park Linowy - Kudowa Zdrój
Park Linowy - Strona G�ówna
Park Linowy - Oferta
Park Linowy - Atrakcje
Park Linowy - Kontakt
Park Linowy - Okolica
Park Linowy - Galeria
19 czerwca 2010

Oferta

ZABAWY INTEGRACYJNE

 

 

 

wycieczki kotlina kłodzka

1. Pokonanie wysokościowego toru przeszkód.

Zespół otrzymuje punkty w ilości równej zawodnikom którzy w limicie czasowym, pokonają całą trasę.

zabawy integracyjne kudowa zdrój2. Piramida ze skrzynek.

Uczestnicy mają za zadanie ułożenie jak najwyższej piramidy ze skrzynek.

Układający stoi na wierzchołku budowli i jest asekurowany liną przez instruktora. Reszta zespołu podaje skrzynki uważając aby nie wytracić go z równowagi i nie doprowadzić do zawalenia się wieży.

Zadanie pokazuje, iż jedynie dobrze współpracująca drużyna może osiągnąć zamierzony cel. Zespół otrzymuje tyle punktów ile skrzynek zostanie ułożonych.

3. Skok ze słupa.

Zawodnik wchodzi na słup i z wysokości 7 metrów nad ziemią oddaje skok na siatkę oddaloną o 2 metry. Punkty otrzymują zawodnicy, którzy doskoczą i utrzymają się na siatce. Zadanie uczy odwagi oraz wzmacnia wiarę we własne możliwości.

4. Zawody jeździeckie.

Wcale nie trzeba być doskonałym jeźdźcem. Co więcej może to być Wasz pierwszy kontakt z koniem. Dzięki doskonałemu wyszkoleniu koni oraz naszym instruktorom, grupa pokona prosty schemat który przejeżdża się na prawdziwych zawodach western.

5. Zorbing

Jako jedna z konkurencji Team-Building polega na wykonaniu przez grupę jak największej liczby stoczeń w określonym czasie. Ideałem jest jeżeli stoczeni zostaną wszyscy członkowie zespołu, lecz aby kogoś stoczyć należy najpierw wtoczyć kulę do góry. Cały zespół pracuje dla wspólnego celu.

6. Zawody strzeleckie

Zawodnicy zdobywają punkty strzelając z replik broni długiej, krótkiej. Strzelnica wyposażona jest w aktywne cele opadające, czyli tarcze sylwetkowe, które po trafieniu w strefę „kill-zone” przewracają się.

7. Narty wieloosobowe

Drużyny mają za zadanie pokonanie jak największej ilości okrążeń w wyznaczonym czasie na nartach wieloosobowych. Zadanie wymaga dużej współpracy całego zespołu.

8. Samochód z „niewidomym kierowcą”

Jedna osoba z grupy zostaje „niewidomym” kierowcą tzn. mając zasłonięte oczy pod kontrolą instruktora ma za zadanie pokonanie wyznaczonej trasy bez przewrócenia pachołków. Prowadzony jest przez grupę za pomocą krótkofalówek.

9.Lina strażacka

Zawodnicy maja za zadanie wejść na jak największą wysokość liny. Punkty są przyznawane za kolejne etapy wysokości.

10.Wyścig rowerowy

Grupa ma za zadanie pokonania górskiej trasy w określonym czasie.Zespół połączony jest lina.

11.Linia przyjaźni

Mając do dyspozycji linkę grupa musi ją przepleść pod ubraniami, miedzy sobą, aby ukryć jej jak największą długość. Punkty przyznawane są za każdy ukryty metr

12.Górska woda

Na wysokości zawieszona jest belka łącząca dwie platformy. Zawodnicy maja za zadanie wejść na pierwszą z platform odebrać pusty kubek i przejść po belce na następna platformę. Tam nabierają wodę do kubka i wracają by ją wlać do systemu rur które reszta zawodników ma za zadanie skierować do wyznaczonego miejsca. Punkty są przyznawane za jak największą ilosć zebranej wody w określonym czasie

Etap III – podsumowanie

Punkty zliczają instruktorzy odpowiedzialni za rozegranie danej konkurencji. Instruktor może przyznać do 10 pkt. ekstra za zaangażowanie drużyny w wykonanie zadania. Po podliczeniu punktów następuje ogłoszenie zwycięzców, wskazanie wyróżniających się zawodników oraz ukazanie celów osiągniętych podczas zabawy


Możliwość komentowania jest wyłączona.


Prawa Autorskie © 2010 - Mountain Emotion
Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.
Code&Design © 2010 by Kornel Kobak